About us

Galeria Belle Arte powstała z umiłowania piękna. Wierzymy w to, iż posiadanie sztuki w domu naprawdę robi różnicę w życiu. Sami żyjemy ze sztuką i uwielbiamy się nią otaczać. Zajmuje ona w naszym życiu bardzo ważne miejsce. To pewnego rodzaju odskocznia od rzeczywistości, ale najprzyjemniejsza i najzdrowsza. Pragniemy aby obraz dostarczał niekończących się przeżyć estetycznych. Chcemy wrócić do korzeni sztuki i tradycyjnego malarstwa, gdzie największą wartością jest warsztat artysty. Nasze zainteresowania oscylują wokół malarstwa figuratywnego ale również tego z kręgu realizmu magicznego.

Galeria Belle Arte znajduje się w Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze.

Esencja Pragi

Ulica Ząbkowska, Targowa, Bazar Różyckiego i Koneser to najbardziej rozpoznawalne miejsca na mapie warszawskiej Pragi, dzielnicy o silnej tożsamości i rzadko spotykanej autentyczności kultury miejskiej, zwyczajów, języka. Stworzona tutaj przestrzeń wpisuje się w tradycję i lokalną specyfikę tej części 

Pasaż Konesera

Nowe polskie marki, design i sztuka. W Pasażu Konesera czekają na Ciebie piękne obiekty, autorska moda i wyjątkowe przeżycia artystyczne. Każdy, kto szuka alternatywy dla centrów handlowych znajdzie tu idealną atmosferę do zakupów i relaksu. W tym pasażu odnajdziecie również Galerię Belle Arte.

KONESER – witryna internetowa

http://koneser.eu/