Archiwum blogu
RSS

Blog

Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga

Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga – Samanty Belling rozmowy o sztuce, gdzie wyłapuję dla Was najciekawszych artystów oraz wydarzenia ze świata kultury i sztuki. Od ponad dziewięciu lat staram się dzielić z Wami , tym z czym ja mam do czynienia na co dzień. Towarzyszę artystomw ich pracy, życiu i rozterkach. Aby jeszcze lepiej zrozumieć ich drogę twórczą, odwiedzam ich osobiście w ich pracowniach i staram się poznać ich pracę „od kuchni”.

https://www.facebook.com/rozmowyosztucesamantybelling/

Zapraszam na kanał YOUTUBE o tym samym tytule „Samanty Belling rozmowy o sztuce”. Są to wywiady z artystami, pokazujące ich pasję, życie i twórczość.

 

Od 2011 r. możecie czytać moje artykuły w magazynie „Artysta i Sztuka”.

https://www.facebook.com/ArtystaiSztuka/

"Artysta i Sztuka" to bogato ilustrowany magazyn dla artystów, kolekcjonerów i wszystkich miłośników malarstwa, rzeźby, rysunku i fotografii i grafiki. Każdy numer zawiera około 120 stron unikalnych artykułów, ekskluzywnych wywiadów z twórcami, oraz najświeższych informacji ze świata sztuki.Na łamach kwartalnika „Artysta i Sztuka" przedstawiamy twórczość polskich i zagranicznych artystów, którzy specjalnie dla naszych czytelników objaśniają tajniki swojej pracy. Krok po kroku opisują sposób tworzenia i prezentują wykorzystywane narzędzia. Na stronach kwartalnika analizujemy też źródła artystycznych inspiracji, przybliżając czytelnikom fascynujący świat artystycznych odczuć i doznań. Wiemy, że o sztuce nie można jedynie opowiadać – trzeba się nią delektować!Każdy artykuł wzbogaciliśmy więc serią barwnych zdjęć, które pozwalają odkrywać różne oblicza artystycznego piękna. Malarstwo, grafika i fotografika cyfrowa to zaledwie kilka dziedzin sztuki, które prezentujemy na naszych łamach. W każdym numerze opisujemy najciekawsze kierunki artystyczne, zbiory kolekcjonerów oraz wywiady z ekspertami. „Artysta i Sztuka" to esencja wiedzy, źródło inspiracji i prawdziwa uczta dla zmysłów”Źródło www.artystaisztuka.pl/